Szyk i elegancja odpowiednie także na co dzień

Posted on 11/10/2017 1:25pm

Koszule, choć uważane od lat za element przede wszystkim męskiej garderoby, od jakiegoś czasu stają się coraz bardziej ważną składową garderoby także piękniejszej płci. Koszule zwykle są taliowane tak, że kobiece kształty są uwydatnione, a jednocześnie tego typu koszule przypominają standardowe bluzki.

To rozwiązanie jest na pewno właściwą opcją dla tych pań, jakie nie noszą z reguły sukienek i wolałyby wybrać coś praktyczniejszego. bluzki damskie (czytaj) w zestawieniu z eleganckimi spodniami bądź niebanalną spódnicą mogą stanowić wyjątkowo korzystne połączenie, a nierzadko zdarza się tak, że właściwie skomponowany zestaw stworzony właśnie z bluzki i spódnicy wywołuje takie wrażenie, jakoby kobieta ubrana w taki komplet ubrana była w sukienkę.

W ten sposób możemy uzyskać nie tylko bardzo funkcjonalne połączenie, ale też nasza szafa może wzbogacić się o dwie nowe rzeczy, jakie można wykorzystać w innych okazjach. Z drugiej strony, materiał (patrz https://fashioncolors.pl/150-tkanina-bawelniana-aksamit) się w bluzki damskie może być w pewnych sytuacjach nieodpowiednie, zatem przed wyborem weselnej kreacji warto sprawdzić między innymi to, gdzie odbędzie się wesele.

buty - portret
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie lansowane nie tylko przez projektantów, ale także i przez osoby kierujące modą poprzez sklepy z odzieżą jest to, by koszule damskie (przeczytaj przykłady) stanowiły element codziennej stylizacji. Wobec tego wiele sklepów proponuje koszule z przeróżnymi motywami, które mogą się sprawdzić jako składowa ubioru na wielkie wyjście.

Miks tkanin oraz stylów wyjdzie ci na dobre. Selekcjonuj jasne barwy ubrań a także akcentuj stylizacje wyrazistymi akcentami, dla przykładu neonową spódnicą czy płaszczem w kwiaty. W sieciówkach odnajdziesz bezlik kapitalnych ubrań na wiosnę. Baw się modą, bo właśnie nadszedł na to odpowiedni czas! Zobacz w galerii internetowej projekty na idealne wiosenne stylizacje. Jaka z nich najbardziej ci się podoba?