Męskie ubrania: co dziś mężczyźni wyszukają w sklepach

Posted on 11/10/2017 1:10pm

Wybór doskonałej koszulki spędza sen z oczu niezwykle wielu panom. Nie każda bowiem koszula będzie uniwersalna oraz można ją założyć na wszystkie okazję. Zadbany mężczyzna musi przechowywać w swej garderobie chociażby kilka rodzajów koszul.

Moda męska
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Jaką koszulę dla mężczyzn założyć? To pytanie każdego ranka zadaje sobie wielu panów na całym świecie. Odpowiedź na to pytanie tylko pozornie wydaje się łatwa. Inną koszulę ubierze pan, który pracuje w firmie, gdzie wymagany będzie jest dress code, jeszcze inną założy na randkę, a jeszcze inną taki mężczyzna, który umówił się na zwyczajne spotkanie z kumplami. Podczas wybierania odpowiedniej koszuli istotny jest nie tylko jej krój, lecz również materiał (patrz https://fashioncolors.pl/122-dzianiny-swetrowe), z której została wykonana. koszule sportowe męskie wyróżniają się wyrazistymi kolorami. Zadbany mężczyzna powinien wiedzieć, iż koszule sportowe męskie nie należy zakładać do garnituru. Natomiast koszula z krótkim rękawem będzie doskonałą perspektywą do założenia na spotkania ze swoimi przyjaciółmi. Koszula z krótkim rękawem zawsze musi być noszona do luźnych stylizacji.

Wybierając męską koszulę zwróćmy uwagę na fason takiego elementu. Na metce męskich koszul znajdą się opisy, które ułatwią wybór bardzo dopasowanego kroju. Bardzo uniwersalnym krojem koszul dla panów będzie custom fit. Natomiast gdy na metce widnieje informacja „slim flit” oznacza to, iż produkt ten cechuje się bardzo dostosowanym krojem. To doskonała koszula dla panów, którzy mogą poszczycić się szczupłą sylwetkę. Dla mężczyzn o sylwetce typowej, jaka niewiele ma wspólnego z idealną, czyli dla mężczyzn z widocznym brzuchem polecane będą koszulki znane jako „classic fit”.

Nie posiadają one wcięcia w talii, toteż idealnie pasują wyróżniających się nieco mniej popularną budową ciała. Przy wyborze koszuli mało mężczyzn koncentruje uwagę na krój kołnierza. Natomiast wśród krojów kołnierzyka wyszczególnia się wiele typów. W przypadku fasonu kołnierzyka zależne jest, na którą okoliczność można ją założyć, lecz też czy koszula można zakładać z krawatem, czy raczej bez. Zdecydowanie bardziej uniwersalny kształt kołnierzyka to kołnierz typu kent. Taką koszulę możesz zakładać jednocześnie z krawatem, jak i bez.