Marka Desigual stawia na mocne barwy i oryginalne wzory, ubrania tej firmy z łatwością wyróżniają się na ulicy

Posted on

Desigual to wyjątkowo modna firma z Hiszpanii, która od paru lat szturmem zdobywa polski rynek. Ubrania Desigual przeznaczone są dla osób, które tryskają dobrą energią oraz preferują aktywne spędzanie wolnego czasu. W asortymencie sklepów znajdziemy ubrania dla kobiet i mężczyzn oraz przeróżne akcesoria.

malowidło - kobiety
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com
Dostępne w salonach desigual sukienki odznaczają się wielością kolorów i faktur. Ubrania tej firmy ani trochę nie są minimalistyczne. Projektanci stawiają na ekspresyjne kolory oraz roślinne motywy. Jeżeli więc intrygują nas produkty pozwalające bardziej się wyrazić, to z pewnością znajdziemy tutaj coś odpowiedniego. Oferowane w sklepach desigual torebki nie są jedynie użyteczne, lecz też bajecznie barwne. Na ulicy na pewno będą rzucać się w oczy. Jedną z głównych wartości, jakie wyznają projektanci Desigual, jest łączenie ze sobą najróżniejszych kolorów na zupełnie zadziwiające sposoby. Prawdopodobnie żadna inna firma nie jest tak śmiała, jeżeli chodzi o podejście do kolorów.

Obecnie wiele ludzi przez odzież wyraża swoją indywidualność oraz nastrój, w jakim aktualnie się znajdują. Wybierając tworzone przez markę Desigual sukienki jednoznacznie oświadczamy, iż jesteśmy pełni witalności oraz mamy pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata. Gdy już wybierzemy idealnie dopasowaną kreację, dobrze będzie dobrać do niej interesujące dodatki. Oferowane w sklepach Desigual torebki będą znakomite na wszelkie okazje – można je nosić do pracy oraz na spotkania ze znajomymi. W dodatku marka oferuje też przepiękne koszulki, odlotowe jeansy czy ubrania sportowe oraz bikini. Takie ubrania spowodują, że z pewnością będziemy widoczni na ulicy.

Desigual często współpracuje ze sławnymi projektantami, by tworzyć swoje oryginalne kolekcje. Kilka lat temu firma podpisała umowę z uznanym Cirque du Soleil – wynikiem tego była ciekawa kolekcja sześćdziesięciu produktów inspirowanych zagadkową atmosferą tego cyrku. Co rok Desigual oferuje w swoich salonach ponad tysiąc nowych modeli ubrań oraz akcesoriów. Sklepy marki zlokalizowane są w ponad pięćdziesięciu krajach na całym globie, a centrala znajduje się w Barcelonie.