Kolczyki oraz innego typu biżuteria do piercingu. Jakiego rodzaju biżuterię kupować, by nasze przekłucie wspaniale wyglądało i szybko zagoiło?

Posted on 08/06/2017 7:29pm

W ostatnich czasach piercing stał się coraz bardziej popularny. Nie tylko młodzi ludzie chętnie przekłuwają uszy bądź wykonują kolczyki w innych częściach ciała. Prawidłowo wykonany piercing może stanowić piękną ozdobę naszego ciała, tym bardziej jeżeli towarzyszy mu dobrze dopasowany kolczyk.

Czy mamy we własnym zbiorze kolczyki kulki ((źródło))? W jaki sposób wyglądają kolczyki kulki?
Kolczyki
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
Gdy jakaś kobieta nie uwielbia zakładać wiszących kolczyków, lub nie ma szansy takich zakładać, bo może nimi zahaczyć o coś w pracy i robić sobie krzywdę, to bez wątpienia powinna zobaczyć jak wyglądają kolczyki kulki. Okazują się być one niewielkie, są w przeróżnych tonach, a do tego jeszcze mają szansę okazać się całkowicie robione z jednego materiału, lub być ozdobione kolorowym szkiełkiem, zatem będziemy mogli je idealnie dobrać do każdego ubioru jaki na siebie włożymy.

Nadzwyczaj ważne są tworzywa z jakiego wykonano kolczyki do nosa (sporo więcej przeczytasz pod tym adresem). Odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu i przez cały okres gojenia zapewniają bezpieczeństwo. Trzeba mieć na uwadze, że tylko kolczyk, jakie są poddane przebiegowi sterylizacji powinny być zakładane na przebicie. Coraz większą sławą cieszą się tunele, jakie rozciągają płatki uszne niekiedy do wielkości kilkudziesięciu centymetrów. Okres gojenia rany powiązanej z założeniem piercingu uzależniony jest czystości, pielęgnowania, miejsca przekłuwania, czy tworzywa z którego zbudowany jest kolczyk.

Kolczyki (oferty kolczyków dla dziewczynek) do nosa posiadają różne kształty. Jakie kolczyki do nosa nam się spodobają?
Najczęściej napotykane okazują się być kolczyki - tutaj oferta kolczyków z cyrkoniami - w uszach, jednakże przeważnie u młodych pań możemy je spotkać również w nosie. To znaczy, że wtenczas będzie trzeba zakupić odpowiednie kolczyki do nosa, które mają różnorakie kształty, rozmiary oraz będą właściwie zakręcone, tak by każdy kto je nosi posiadał pewność, że taki kolczyk się nie zsunie oraz nie zostanie zgubiony.

Z pewnością każda pani znajdzie dla siebie atrakcyjny model biżuterii, pamiętając o tym, aby dostosować go do pozostałych elementów garderoby. Najlepiej zdecydować się na nabycie bransoletki online, aby mieć gwarancję, że kupujemy produkty po możliwie najbardziej atrakcyjnej wartości na rynku.