Każdy z nas ma w życiu takie momenty, które zapamiętuje przez całe życie. Są to te najważniejsze dla nas dni, do których przygotowujemy się starannie już dużo wcześniej, by wszystko było jak w bajce.

Posted on 12/12/2016 2:57pm

Te wydarzenia można to jasne wymieniać bez końca , bo w życiu każdego z nas jest ich wiele. Istnieją jednak dwa zasadnicze , które na pewno pamięta każdy i rozpamiętuje je potem przez wiele lat , oczywiście mowa o komunii świętej jak i o ślubie.

Zarówno pierwsza komunia święta jak i potem ślub to jedne z najbardziej ważnych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Właściwa oprawa ceremonii i to jasne ta ważność naszej osoby w czasie uroczystości na zawsze zostanie w naszych wspomnieniach. Dlatego muszą być one wspaniałe . Nie znajdziemy zatem osoby, która w wypadku takiej uroczystości oszczędza i minimalizuje koszty. To nie jest na to czas. To my przecież jesteśmy gwiazdami ceremonii i my powinniśmy błyszczeć nie licząc się z wydatkami. Na takich wydarzeniach nie można po prostu oszczędzać.

Komunia Święta - uroczystość
Author: Wojciech Doganowski
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy bierzemy ślub cywilny czy kościelny, panna młoda wciąż musi posiadać właściwy bukiet, który będzie pasował do jej sukni. Dlatego właśnie stroiki ślubne ((źródło)) wykonywane będą z przeróżnych kwiatów, tak by można je było dobrać kolorystycznie i rozmiarem do calutkiej stylizacji. Trzeba tutaj zaznaczyć, że takie stroiki ślubne posiadają przeróżne tony, wymiary, długości, zatem warto się zastanowi nad różnymi propozycjami.

Komunia - portret
Author: Charles Clegg
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o buty to bez względu na to czy dobieramy dla chłopca a może dla dziewczynki ważne jest to, aby były wygodne. Wybierając buty należy również nie zapominać, aby zwrócić właściwą uwagę na tworzywo, z którego zostały wykonane, co wpłynie np. na ich czyszczenie. Buty dla dziewczynki, ubranej w strojną suknię nie mogą być zdobione, lecz skromne. W punktach handlowych dostępne są buty dla chłopców, które będzie można ubrać również na inne sposobności, czyli warto w tym przypadku kierować się praktycznością. Innym ważnym dodatkiem jeśli chodzi o strój dla dziewczynek są wianki komunijne. Firmy oferują dużą ofertę wianków, dlatego, że jest to dodatek, który jest dopełnieniem całej stylizacji. Wianki komunijne współmiernie jak obuwie muszą być dopasowane do sukienki. Torebka to następny element, dzięki któremu suknia do komunii może wyglądać zjawiskowo. Torby są z różnego rodzaju tworzyw o różnych kształtach i rozmiarach. Dla wygody warto wybrać rodzaj na pasku. rękawiczki komunijne muszą być elementem stylizacji, dlatego że zarówno u chłopca i dziewczynki wyglądają szykownie. Dlatego, że aura może być różna warto nabyć dla dziewczynki kardigan, a dla chłopca przykładowo marynareczkę. Strój dla chłopca może być wzbogacony muchą czy krawatem. Bez różnicy na to czy chodzi o rękawiczki komunijne czy obuwie istotne jest to, aby wszystkie dodatki były wyprodukowane z dużą dokładnością.

Im uważniej się tutaj wszystkiemu przypatrzymy, tym prościej będzie nam zadecydować, która propozycja okaże się dla nas najlepsza. Przez to należy na takie rzeczy przeznaczyć trochę czasu (zobacz więcej tutaj).