Sylwetka a biżuteria - w jaki sposób wybrać olśniewające dodatki?

Posted on 23/06/2017 1:28pm

Biżuteria jest ślicznym uzupełnieniem; dzięki wyszukanym koralom albo klipsom możemy w jednym momencie zupełnie zmienić charakter okrycia, należycie dobrana biżuteria może w subtelny sposób uwydatnić pozytywy twej figury lub odwrócić uwagę od tych mniej atrakcyjnych. Lubimy dodatki, lubimy biżuterię. Lecz jak je wybierać?

Warto zawsze powrócić do tematu takiego jak biżuteria artystyczna (-> zobacz informacje), jaka może być świetnym podarunkiem dla kobiet ceniących oryginalność i piękno. Niewątpliwą zaletą jest to, iż możemy czasem pokusić się o przygotowanie projektu danego prezentu i zlecenie jego wykonania znającemu się na rzeczy rzemieślnikowi artystycznemu. Łączymy w tym samym dwie idee - kupno prezentu i przygotowanie podarunku na własną rękę.

Stosownie dobrana biżuteria - zobacz kolczyki perełki - powoduje, że uroda pani rozkwita. Uczyni to bursztyn - więcej pierścionków ceramicznych ze srebrem - i srebro (zobacz kompletną propozycję pod adresem), złoto, perły jak również szafiry. Pragnąc posiadać biżuterię znakomitej jakości, koniecznie trzeba postawić na tę artystyczną i ręcznie wykonywaną. To niewątpliwie doskonały z możliwych wyborów.

Druga sprawa – im mamy krótszą szyję, tym bardziej zwisające kolie powinnyśmy zakładać - coś co wydłuża, zatem takim zabiegiem przedłużymy wizualnie szyję. Po trzecie – kolczyki. Długie, wiszące, wydłużą szyję, ale także wydłużą twarz. Koliste, kwadratowe rozszerzą twarz, a dokładniej – jej dolną część.

Odpowiednio dobrana biżuteria sprawia, iż uroda kobiety rozkwita. Czyni tak bursztyn i srebro, złoto, perły czy szafiry. Pragnąc posiadać biżuterię znakomitej jakości, niezwłocznie trzeba postawić na tę artystyczną i ręcznie robioną. To z pewnością doskonały z możliwych wyborów.