Co każdy mężczyzna musi posiadać w swojej szafie – przeczytaj, czy masz właściwą garderobę

Posted on 25/01/2016 1:11pm

Choć od bardzo dawna jasne jest, iż przedstawicielki płci żeńskiej kochają modę, starają się być z nią na bieżąco i bywają świetne w wynajdowaniu promocji zakupowych, wiele osób zdaje już sobie sprawę, iż chłopak nie musi okazać się w tym gorszy. Także chce dobrze się ubrać i wyglądać gustownie. Dlatego w obecnych czasach w butikach odzieżowych widok samotnie spacerującego pomiędzy półkami mężczyzny, nie szokuje.


skarpety
Author: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Source: http://www.flickr.com
Ubiór chłopaka (tutaj) można podzielić na dwa rodzaje – szykowny i sportowy. Jeżeli chłopak musi zaprezentować się z klasą, w jego szafie musi znajdować się garnitur. Należy jednakże pamiętać, iż bardzo istotne są dodatki – przykładowo spinki czy krawat. A także to, co może wydawać się mniej ważne, a w rzeczywistości należy zwrócić na taki dodatek dużo uwagi – skarpety garniturowe. Muszą być odpowiedniej grubości, o ton jaśniejsze aniżeli garnitur. Dobrze dobrane skarpety garniturowe bywają ważniejsze aniżeli wielu ludziom się wydaje (wystarczy pomyśleć o połączeniu czarnego garnituru (zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie) i… białych skarpet).

Przy stroju sportowym bywa zdecydowanie łatwiej. W tym przypadku – nawet jeśli chodzi o skarpety męskie – jest zdecydowanie większa swoboda. Skarpety męskie mogą być bawełniane lub wełny, normalnej długości lub stopki (te drugie bardzo dobrze wyglądają z szortami). Do codziennego stroju pasują koszulki polo, t-shirty, bluzy, swetry, kolorowe koszule, spodnie jeansowe, spodnie z lnu

By mężczyzna wyglądał dobrze, musi zadbać nie tylko o strój główny, lecz i dodatki. Czasami zwyczajna rzecz, może zamienić się w niezwykle nietuzinkową jedynie poprzez inny kolor, czy nadruk. Istotne również aby mężczyzna w danym stroju czuł się rewelacyjnie. Rzecz oczywista w swojej garderobie musi mieć rzeczy użytku codziennego i te na bardziej wytworne okazje.


skarpety
Author: Frank Behrens
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj domów handlowych w RP jest mnóstwo (+ ogromna liczna e-sklepów) i każdy ma w swojej ofercie coś interesującego dla płci męskiej. To bardzo ważna wiadomość dla mężczyzn, którzy troszczą się o swój wygląd i lubią się dobrze ubrać. Każdy w tych miejscach kupi coś dla siebie. Wystarczy przejść się pomiędzy półkami.

Tags: garnitur, krawat, wygląd, zestaw